Vítejte na stránkách specializované plicní ambulance, která se nachází v městě Kuřimi, jejím majitelem je společnost Plice.eu, s.r.o..
V této ambulanci provádím specializovanou péči pro pacienty s plicními chorobami, zahrnující jejich diagnostiku, prevenci, terapii a dispenzarizaci.

Z přístrojového vybavení je v této ambulanci k dispozici moderní spirometr (s možností provádění bronchodilatačních testů), oximetr, EKG.

Možnost měření vydechovaného oxidu dusnatého NO přístrojem Niox Vero od švédského výrobce Aerocrine AB, k diagnostice bronchiálního astmatu.
Stanovení množství oxidu dusnatého (NO) ve vydechovaném vzduchu pomocí přístroje Nioxmino - toto množství je přímo úměrné intenzitě eozinofilního zánětu v dýchacích cestách.
Vyšetření se provádí zpravidla v rámci diferenciální diagnostiky při podezření na astma u pacienta dosud neléčeného protizánětlivou terapii, při nastavení účinné protizánětlivé terapie u astmatika nereagujícího na dosavadní terapii, při monitorování perzistujícího astmatu a před vysazením protizánětlivé léčby a za 3 měsíce po jejím vysazení.
Tato metoda je hrazena naší ambulanci všemi smluvními ZP.

 
Kontakty
Adresa: Plice.eu s.r.o., poliklinika Kuřim, Blanenská 982, 664 34, 4. patro
Telefon: 530 506 525 - v pracovní dny - k vysetření je nutno se objednat !
E-mail: chladil@plice.eu
IČO: 29254396
 
POZOR!!! Dovolená sestřička v termínu 23.-26.9.2019